Rezerwacja

REZERWACJA TELEFONICZNA: +48 509 494 125

Majówka 2018 -Pakiet oczyszczająco-odchudzający-

Zapraszamy na Majówkę oczyszczająco-odchudzająco-zdrowotną

-odpoczynek, zdrowy sen, regenerację oraz detoks ciała i umysłu w kameralnych, wysmakowanych wnętrzach apartamentów Różanej Rezydencji Wellness.

Pozwól sobie na wytchnienie! Nabierz prostej, praktycznej i skutecznej wiedzy oraz praktyki w zakresie odżywiania Twojego ciała, właściwego dla Ciebie ruchu oraz kodowania umysłu na lekkość w każdej dziedzinie życia!

 

 

Termin warsztatów: 30.04. – 04.05.2018 r. (od śniadania w poniedziałek – do śniadania w piątek)

Miejsce:Różana Rezydencja Wellness w Żychlinie http://rozanarezydencja.pl/

Cena:  1990 zł / osoba

 

 

Cena zawiera:

– 4 noclegi w luksusowych pokojach z łazienkami; łóżka z materacami z systemem Aloe Vera oraz aromatycznymi poduszkami; w pokojach szlachetne francuskie szlafroki i miękkie kapcie

– trzy posiłki dziennie warzywno-owocowe na bazie diety dr. Dąbrowskiej (lub za dopłatą 10 zł/dziennie pełnowartościowa dieta makrobiotyczna)

– badanie stanu zdrowia i składu ciała na 2 analizatorach biorezonansu z informacją o dysfunkcjach i niedoborach/nadmiarach w organizmie, patogenach

– masaż Access Bars uwalniający lekkość i obfitość w każdej dziedzinie życia!

–  zabieg „Detox i energia” (30 min) oczyszczający ciało i układ limfatyczny z toksyn oraz eliminujący nadmiar płynów, uelastyczniający skórę, nawilżający i odprężający ciało, wspomagający układ odpornościowy i oczyszczanie umysłu

LUB  zabieg refleksologii wybranej części ciała (30 min). Używamy Aromatherapy Associated – kosmetyków z najwyższej półki o najczystszym, roślinnym, leczniczym składzie.

– seans w saunie parowej

 

– codzienne ćwiczenia ruchowe:

- - poranną gimnastykę ekspresowo usprawniająca narządy wewnętrzne odpowiedzialne za tempo metabolizmu i radzenie sobie ze stresami

- -  gimnastykę hormonalną – odpowiednie oddychanie oraz ćwiczenia wznawiające lub regulujące wytwarzanie hormonów regenerujących oraz przedłużających młodość i gwarantujących piękno ciała – jędrną skórę, zdrowe włosy i paznokcie itd.

- -  terapię tańcem

- -  spacery i wycieczki po okolicy

–  relaks przy dźwiękach muzyki i kamertonach o wibracjach regenerujących DNA komórek

– warsztaty pozytywnego myślenia „Pokochać siebie – jak myśli tworzą Twoją rzeczywistość?”

– wykład dotyczący zdrowia: Jak powstaje nadwaga i stany zapalne a następnie choroby?

Jak post warzywno-owocowy leczy? Co dalej, po poście? Praktyczne rady: w jaki sposób się odżywiać oraz czy i jakie suplementy są niezbędne dla zdrowia? Jak skutecznie radzić sobie ze stresem? Jak unikać chorób?

 

Na zakończenie pobytu każdy uczestnik otrzymuje podsumowanie - wiedza i praktyka wraz z indywidualnymi zaleceniami.

 

Dodatkowo 20% zniżki na inne zabiegi w strefie Wellness, możliwość terapii na biorezonansie, możliwość zakupu lokalnych zdrowych przysmaków, naturalnych olejków eterycznych i kosmetyków i wiele innych atrakcji.

 

 

 

Program prowadzi: mgr Wioletta Gabrysiak                                                                     

 Pytania dot. programu tel. 884 600 999

 

Dyplomowana dietetyk, trener personalny; naturoterpeutka, instruktorka zdrowia w gabinecie „Zdrowie z natury” (wieloletnie doświadczenie w terapiach naturalnych). Pasjonatka medycyny żywienia i stylu życia, Biologii Totalnej, Access Bars oraz praktycznego połączenia klinicznej wiedzy akademickiej zachodu z wiedzą i mądrością Dalekiego Wschodu.  Pełna pozytywnej energii, którą zaraża innych; uświadamia, że warunkami zdrowego życia – zdrowia, samopoczucia i wyglądu jest  indywidualnie dobrany ruch, odżywianie i czasem suplementacja, a także jak ważne jest właściwe środowisko, w którym mieszkamy i pracujemy, powietrze (oddech), woda, rośliny, bliskość natury oraz nasze uczucia, emocje i relacje z innymi.

Szczególnie skutecznie pomaga w powrocie do zdrowia osobom z chorobami autoagresywnymi.

 

 

Rezerwacje tel. 509 494 125              Liczba miejsc ograniczona!

 

e-mail: recepcja@rozanarezydencja.pl