Rezerwacja

REZERWACJA TELEFONICZNA: +48 509 494 125

MASAŻE

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIE AROMATERAPII
czas 60 minut, cena 200 zł

Niezwykły zabieg, który uwalnia napięcia z każdej części ciała, pozostawiając uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Starannie dobrana siła nacisku stymuluje układ nerwowy, techniki masażu klasycznego łagodzą napięcie mięśniowe, natomiast drenaż limfatyczny usprawnia krążenie. Stres i napięcia odchodzą w niepamięć.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIE AROMATERAPII Z ZABIEGIEM NA TWARZ
czas 90 minut, cena 290 zł

Niezwykły zabieg, który uwalnia napięcia z każdej części ciała, pozostawiając uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Starannie dobrana siła nacisku stymuluje układ nerwowy, techniki masażu klasycznego łagodzą napięcie mięśniowe, natomiast drenaż limfatyczny usprawnia krążenie. Stres i napięcia odchodzą w niepamięć. Dodatkowy masaż twarzy zmniejsza napięcia mięśni i poprawia koloryt skóry.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
czas 60 minut, cena 180 zł

Połączenie ciepłych kamienie z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. W masażu używa się gorących kamieni pochodzenia wulkanicznego. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu pozwalają na maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni.